BARSELONA STIGLA REAL: Šampion prekinuo sjajan niz Hetafea, Albanac sedeo na klupi (VIDEO)

PRIMERA

Fudbaleri Barselone pobedili su danas na svom terenu Hetafe sa 2:1, u utakmici 24. kola španske lige i izjednačili se sa Real Madridom na prvom mestu na tabeli.

Real će, međutim, imati priliku u nedelju uveče da se ponovo "odlepi" od Barse na meču sa Seltom.

Šampion Španije je protiv Hetafea poveo u 33. minutu golom Antoana Grizmana, a šest minuta kasnije prednost je udvostručio Serhi Roberto. Konačan rezultat postavio je Anhel u 66. minutu.

Albanac Rej Manaj, koga je trener Kike Setjen prekomandovao iz "B" u prvi tim, usled nedostatka napadača sedeo je na klupi, ali nije dobio šansu da debituje.

Barselona ima 52 boda, dok je Hetafe prekinuo niz dobrih rezultata, pretrpeo je šesti poraz i treći je na tabeli sa 42 boda.

Ranije danas Majorka je pobedila Alaves sa 1:0.