SEDAM GOLOVA NA BANJICI: TSC se ne šali, srušio građevinu! Vojvodina bolja od Mladosti

SUPERLIGA

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas u Šapcu domaću Mačvu sa 3:0, u utakmici 25. kola Super lige Srbije.

Zvezda je povela golovima El Fardu Bena u 19. i 32. minutu, a treći gol postigao je Srdjan Babić u 37. minutu.

Crveno-beli imaju 21 pobedu i prvi su na tabeli sa 66 bodova, a Mačva zauzima poslednje mesto sa 13.

Vojvodina je u Novom Sadu pobedila Mladost sa 2:1 i popela se na drugo mesto na tabeli.

Nemanja Čović doneo je vođstvo domaćima u 66. minutu, a zatim je igrač Mladosti Zlatko Zečević postigao autogol u 76. minutu. Jedini gol za ekipu iz Lučana postigao je Miloš Šatara u 82.

Vojvodina je druga na tabeli sa 54 bodova, a Mladost zauzima deveto mesto sa 34 boda.

Fudbaleri Bačke Topole nastavili su niz dobrih rezultata, pošto su u Beogradu pobedili Rad sa 4:3.

Rad je poveo u četvrtom minutu golom Andrije Kaluđerovića iz penala, gosti su izjednačili golom Đura Zeca u 25, a minut kasnije poveli su pogotkom Nenada Lukića. Vladimir Silađi postigao je treći gol u četvrtom minutu nadoknade prvog poluvremena, a zatim je u 69. minutu strelac bio i Janko Tumbasević.

Minut kasnije Aleksandar Busnić bio je strelac u beogradskom timu, a konačan rezultat postavio je Kaluđerović svojim drugim golom na meču u 89. minutu.

TSC ima 13 pobeda i zauzima četvrto mesto na tabeli sa 47 bodova. Rad je pretrpeo 18. poraz i pretposlednji je sa 15 bodova.

Radnik je na svom terenu pobedio Javor sa 2:0, dok je nerešeno 0:0 bilo u duelu Napretka i Proletera.

Od 20 sati na stadionu u Humskoj igraju Partizan i Radnički iz Niša.