KADA JE TEŠKO - MILER! Bajern se mučio sa ŽILAVIM Augzburgom, a onda je Nemac uzeo stvar u svoje ruke! VIDEO

BUNDESLIGA

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su danas na svom terenu ekipu Augsburga sa 2:0, u utakmici 25. kola nemačke Bundeslige.

Tomas Miler je u 53. minutu doneo prednost Bajernu, a končan rezultat postavio je Leon Gorecka pogotkom u 91. minutu.

Bajern je, nakon 17. pobede u sezoni, prvi na tabeli sa 55 bodova, odnosno ima četiri boda više od Borusije Dortmund, a pet od Lajpciga.

Na drugoj strani, Augsburg je vezao i petu utakmicu bez pobede i trenutno je na 14. poziciji sa 27 bodova.

Fudbaleri Bajerna u narednom kolu nemačkog šampionata gostuju Union Berlinu, dok Augsburg dočekuje Volfsburg.