NJEGOV PROMAŠAJ JE ŠTETNIJI OD KORONE: Svi su u neverici šta je uradio Demba Ba! VIDEO

Šta učini?

Fudbaleri Bašakšehira zabeležili su minimalnu pobedu od 1:0 nad Kopenhagenom u prvoj utakmici osmine finala Lige Evrope.

Turci su mogli na revanš i sa ubedljivijim rezultatom da je Demba Ba bio prisebniji u situaciji kada je samo trebao da ćušne loptu u praznu mrežu.

Umesto toga postao je predmet sprdnje na društvenim mrežama, pa se navijači šale da je njegov promašaj štetniji i od koronavirusa.

Igrao se 77. minut kada je Robinjo prošao po desnoj strani, navukao na sebe odbranu Danaca, a zatim servirao na tacni loptu usamljenom saigraču na drugoj stativi.

Međutim, iskusni napadač je sve šokirao jer je promašio loptu. U neverici je bio i srpski reprezentativac Danijel Aleksić koji je odigrao svih 90 minuta za domaći tim.