U TADŽIKISTANU SE IGRA OPASAN FUDBAL: Varnice na terenu, prelepi golovi... (VIDEO)

imaju sa čim da se pohvale

Zbog pandemije koronavirusa fudbal je širom sveta stao, međutim još uvek se igra u Belorusiji, Nikaragvi i Tadžikistanu.

A upravo iz Tadžikistana nam stiže stiže sjajan gol koji bi našao svoje mesto u "pregledu" čak i da se igraju najjače lige sveta.

Domaćin Dušanbe 93 dočekao je Istiklol Dušanbe i ubedljivo je poražen rezultatom 7:0.

Manučekr Džahilov je bio trostruki strelac, a upravo je on bio tvorac tog fenomenalnog gola na isteku pola sata igre.

Meč je obeležila i tuča u finišu prvog poluvremena, kada su oba tima ostali sa po deset igrača na terenu.

Gosti su na poluvremenu vodili sa 2:0, da bi u nastavku "izbušili mrežu" domaćina.

Najzanimljivije momente sa meča pogledajte u nastavku.