PARNI VALJAK UPALIO MOTORE! Crno-beli podeljeni u dve ekipe odigrali PRVU UTAKMICU posle korone! FOTO

KRENULO JE

Fudbaleri Partizana odigrali su na svom stadionu prvu trening utakmicu nakon pojave pandemije koronavirusa.

Šef Savo Milošević, inače glavni arbitar na ovom meču, podelio je igrače u dve ekipe - crnu i belu.

Utakmica je odigrana pod veoma specifičnim okolnostima praćena rigoroznim merama zbog straha od širenja virusa Covid 19, pa je tako na stadionu sve ukupno bilo 50 prisutnih i igralo se u dva poluvremena po 35 minuta.

Iako rezultat nije bio u prvom planu, obe ekipe dale su svoj maksimum kao da je u pitanju takmičarski meč, pa je viđena prava goleada. "Beli" su na kraju slavili sa 3:2, a u listi strelaca upisali su se sledeći igrači: Stevanović (28), Sadik (37), Natho (60) - Matić (40), Asano (55).

Stvar koja je najviše zabrinula navijače Partizana jeste odsustvo Sejdube Sume koji nije bio na raspolaganju Miloševiću u ovom revijanom meču, ipak fudbaler iz Gvineje pojavio se pri kraju utakmice kako bi sa tribina pružio podršku saigračima.

Iako je u pitanju bio revijalni meč, "parni valjak" je ipak "profitirao". Priliku da zaigra od početka dobio je talentovani Denis Stojković koji je, više nego jasno, oduševio upravu koja će čim-pre potpisati ovog 18-godišnjaka.

Partizan već za šest dana očekuje nova pripremna utakmica pred nastavak Superlige sa ekipom Zemuna.

Sastavi: Crni: Stevanović, Pavlović S, Vujačić, Miletić, Brežančić, Šćekić, Zdjelar, Lakičević, Asano, Ivanović, Matić.

Beli: Stojković, Ostojić, Vitas, Urošević, Lutovac, Natho, Smiljanić, Marković, Pavlović L, Sadik, Stojković. Igrali još: Štulić i Popović