GOLEADA NA ČAIRU: Radnički pobedio Rad 4:3 golom u završnici

Super liga Srbije

Fudbaleri Radničkog pobedili su danas u Nišu beogradski Rad sa 4:3, u utakmici 28. kola Super lige Srbije.

Rad je poveo u 11. minutu golom Veljka Trifunovića, a prednost je udvostručio Andrija Kaluđerović u 20.

Domaći su posle toga uspeli da izjednače golovima Nikole Čumića u 28. i Stefana Mihajlovića u 30. minutu.

Beogradski tim je ponovo poveo u 51. minutu novim golom Kaluđerovića, a četiri minuta kasnije izjednačio je Stefan Mitrović.

Pobedonosni gol postigao je Čumić u 86. minutu.

Rad je od 77. minuta igrao sa desetoricom igrača, pošto je drugi žuti karton dobio Nemanja Petrović.

Radnički je ostvario 14. pobedu u ligi i šesti je na tabeli sa 46 bodova. Rad je nastavio niz loših rezultata, ekipa je sa najviše poraza u ligi - 21 i pretposlednji je na tabli sa 15 bodova.

U sledećem kolu Radnički će igrati na gostovanju protiv Radnika, a Rad će dočekati Voždovac.