SVRAKE SA IGRAČEM VIŠE DEKLASIRALE TVRDI ŠEFILD: Njukasl SILOVIT posle pauze! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Njukasla pobedili su danas na svom terenu Šefild junajted sa 3:0, u utakmici 30. kola Premijer lige.

Crno-beli su poveli u 55. minutu golom Alana Sen Maksimena, a prednost je udvostručio Met Riči u 69. minutu. Konačan rezultat postavio je Žoelinton golom u 78. minutu. To je drugi gol Žoelintona u Premijer ligi, a prvi posle 301 dana.

1 / 8 Foto: AP

Klub iz Šefilda igrao je sa desetoricom igrača od 50. minuta, kada je Džon Igan dobio drugi žuti karton.

Njukasl je ostvario 10. pobedu i zauzima 12. mesto na tabeli sa 38 bodova. Šefild junajted je sedmi sa 44 boda.