PLAVCI IZ JEDAN U DVA! Čelsi posle preokreta savladao Aton Vilu u Birmngemu! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Čelsija pobedili su danas u Birmingemu domaću Aston Vilu sa 2:1, u utakmici 30. kola Premijer lige.

Aston Vila je povela golom Kortnija Hausa u 43. minutu, a izjednačio je Kristijan Pulišić u 60. Pobedu londonskoj ekipi doneo je Olivije Žiru pogotkom u 62. minutu.

1 / 5 Foto: EPA

Čelsi je ostvario 15. pobedu u ligi i zauzima četvrto mesto sa 51 bodom, pet više od Mančester junajteda i Vulverhemptona koji su peti i šesti na tabeli.

Aston Vila se bori za opstanak, posle 18. poraza je pretposlednja na tabeli sa 26 bodova i ima bod manje od Vest Hema koji je prvi iznad crte, na 17. mestu.