SLEPI MIŠEVI NE ODUSTAJU OD BORBE ZA LIGU ŠAMPIONA: Valensija rutinski sa Osasunom! VIDEO

PRIMERA

Fudbaleri Valensije pobedili su večeras na svom terenu Osasunu sa 2:0, u utakmici 30. kola španskog prvenstva.

Valensija je u trećem minutu postigla gol, ali je posle upotrebe VAR tehnologije procenjeno da je Rodrigo bio u ofsajdu, pa je pogodak poništen. Domaći su poveli u 12. minutu golom Gonsala Gedeša, a pobedu je obezbedio Rodrigo u 35. minutu, na asistenciju Gedeša.

1 / 3 Foto: EPA

Valensija sada ima 12 pobeda i osma je na tabeli sa 46 bodova, bodom manje od Viljareala na sedmom mestu koje vodi u kvalifikacije za Ligu Evropa. ; Osasuna nema pobedu u poslednje tri utakmice, a posle 11. poraza zauzima 12. mesto sa 35 bodova.

Ranije danas Selta je pobedila Alaves sa 6:0, a kasnije igraju Real Sosijedad - Real Madrid.