UTAKMICA SEZONE DARKA LAZOVIĆA! Prvo BOMBA pod prečku, a onda i SJAJNA asistencija spoljnom! VIDEO

serija a

Većina mečeva 28. kola Serije A igra se večeras, a meč između Sasuola i Verone obeležio je srpski reprezentativac Darko Lazović.

Lazović je sjajnim šutem pod prečku sa nekih 20 metara od gola protivnika pogodio mrežu i u 51. minutu doneo prednost svojoj ekipi.

Domaćin je ubrzo izjednačio, ali Lazović je u 57. minutu asistirao Stepinskom za novo vođstvo svoje Verone.

Do kraja meča mrežu Sasuola zatresao je i Pesina za vođstvo Verone od čak 3:1. Kada su svi mislili da je pitanj protivnika rešeno, usledio je novi šok.

Sasulo je drugim golom Boge uspeo da smanji zaostatak, a u čak sedmom minutu nadoknade vremena dođe do izjednačenja preko Rožeria.

Lazović je na utakmici u Sasuolu stigao do drugog pogotka u sezoni, dok je upisao i šestu asistenciju, pa se slobodno može se reći da mu je ovo jedno od najboljih izdanja u Seriji A ove sezone.