POSLEDNJI TRZAJI NA BALEARIMA: Petarda Majorke protiv Selte! Sve je počelo od SRAMOTNOG penala (VIDEO)

PRIMERA

Fudbaleri Majorke pobedili su večeras na svom terenu Seltu sa 5:1, u utakmici 33. kola španskog prvenstva i zadržali šanse u borbi za opstanak u ligi.

Ante Budimir doneo je vodjstvo Majorki golom u 13. minutu iz penala, a prednost je udvostručio Huan Ernandes u 27. minutu. Treći gol postigao je Alehandro Poso u 40. minutu, a zatim je strelac za Seltu bio Jago Aspas, u 50. minutu iz penala.

Budimir je svoj drugi gol na meču postigao u 52. minutu, a konačan rezultat postavio je Salva Sevilja pogotkom u 60. minutu.

Majorka je prekinula loš niz, ostvarila je osmu pobedu i nalazi se u zoni ispadanja na 18. mestu sa 29 bodova. Odmah iznad Majorke je Selta, na 17. mestu sa pet bodova više.