VAR I VARDI TOBDŽIJE POSLALI U LIGU EVROPE: Arsenal dominirao skoro čitav meč, a onda je sve palo u vodu! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Arsenala i Lestera odigrali su večeras u Londonu nerešeno 1:1, u utakmici 34. kola Premijer lige.

Arsenal je poveo u 21. minutu golom Pjera Emerika Obamejanga, a izjednačio je Džejmi Vardi u 84. minutu. Sudija je putem VAR tehnologije proveravao tu situaciju i procenio je da napadač Lestera nije bio u ofsajdu.

Arsenal je od 75. minuta igrao sa desetoricom, pošto je crveni karton dobio Edvard Nketia.

Lester je ostao četvrti na tabeli sa 59 bodova i ima bod manje od trećeplasiranog Čelsija, koji je ranije danas pobedio Kristal Palas sa 3:2.

Arsenal je peti na tabeli sa 50 bodova, pet manje ali i utakmicom više od petoplasiranog Mančester junajteda.