BLICKRIG INTERA U DRUGOM POLUVREMENU: Neroazuri posle preokreta pobedili Torino i skočili na 2. mesto

SERIJA A

Fudbaleri Intera savladali su Torino u Milanu 3:1 (0:1) u poslednjoj utakmici 32. kola Serije A.

"Bikovi" su poveli golom Belotija u 17. minutu, a onda je na početku drugog poluvremena usledio "blickrig" domaćina.

Jang u 48, Godin u 51. i Lautaro Martinez u 61. minutu postigli su golove za preokret "neroazura".

Srpski fudbaler Saša Lukić igrao je za Torino od 64. minuta.

"Neroazuri" su skočili na deobu drugog mesta na tabeli sa Lacijom, sa po 68 bodova, što je osam manje od lidera Juventusa, a jedan više od četvrtoplasirane Atalante.

Torino je ostao na 16. mestu sa 34 boda, pet više od 18-plasiranog Lećea, prvog u zoni ispadanja.

U 33. kolu u četvrtak Torino dočekuje Đenovu, dok Inter gostuje Spalu.