LESTER KRUPNIM KORAKOM GAZI KA LIGI ŠAMPIONA: Volkot rastužio nemoćnu Aston Vilu! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Lestera ostvarili su važnu pobedu u borbi za Ligu šampiona, pošto su danas na svom terenu bili bolji od Šefild junajteda sa 2:0, u utakmici 36. kola Premijer lige.

Lester je poveo u 29. minutu golom Ajosea Peresa, a konačan rezultat postavio je Demaraj Grej u 80. minutu.

Ekipa Lestera zabeležila je 18. pobedu u sezoni i četvrta je na tabeli sa 62 boda, odnosno ima bod manje od Čelsija, a tri više od Mančester junajteda koji kasnije večeras igra svoj meč 36. kola.

Na drugoj strani, Šefild je na poziciji osam sa 54 boda, bodom manje od Totenhema, odnosno dva manje od Vulverhemptona i mesta koje vodi u Ligu Evropa.

Fudbaleri Evertona i Aston Vile odigrali su nerešeno 1:1. Ezri Konsa je doneo prednost Aston Vili u 72. minutu, a izjednačio je Tio Volkot u 87.

Everton je 11. na tabeli sa 46 bodova, dok je Aston Vila pretposlednja sa 31 osvojenim bodom, odnosno ima tri boda manje od Votforda i Vest Hema koji su u sigurnoj zoni.