MITROGOL PONOVO REŠETA! Srpski centarfor sa DVA GOLA i asistencijom pogurao Fulam do pobede! VIDEO

BRAVO

Aleksandar Mitrović, centarfor reprezentacije Srbije, opet jrešeta mreže

U meču Čempionšipa Mitrović je postigao dva gola za Fulam već do poluvremena u utakmici protiv Šefild Venzdeja (3:0) sa kapitenskom trakom na ruci.

Prvo se sjajno "otvorio" i dobio pravovremen pas, a onda rutinski realizovao priliku.

Potom je pogodio iz penala, iako se okliznuo prilikom izvođenja.

Po sredini je gađao i prevario golmana Džoa Vajldsmita.

Sve je to uradio u prvom poluvremenu i onda smo gledali neočekiivanu dramu u režiji gostiju.

Prvo je Ati Nuhiju pogodio iz penala, Kebano je ponovo vratio tri gola prednosti, ali je Šefild uneo neizvesnost preko Džejkoba Marfija i opet Nuhijua minut pre kraja regularnog dela.

Ipak, da ne bude iznenađenja pobrinu se opet Mitrović.

Lepo je spustio grudima dugu loptu iz odbrane i upisao asistenciju za prelep gol Bobija Rida.