OD SJAJA DO OČAJA! Crno-beli remizirali sa Lučanima na gradskom stadionu u Užicu! FOTO

iz užica

Fudbaleri Partizana i Mladosti iz Lučana odigrali su danas u Užicu nerešeno 2:2, u pripremnom meču za narednu sezonu.

Partizan je golovima Umara Sadika u 19. i Bibrasa Natha u 42. minutu sa penala poveo sa 2:0, ali je Mladost u drugom poluvremenu. Prvo je Damjan Krajišnik u 58. minutu smanjio na 2:1, da bi Đordje Babić u 72. minutu postavio konačan rezultat.

Izabranici Sava Miloševića su u prvom pripremnom meču pobedili Trepču sa 2:0.

Nova sezona u Super ligi Srbije trebalo bi da počne 1. avgusta. Partizan u prvom kolu gostuje Napretku, dok Mladost dočekuje Javor.

Partizan je počeo u sastavu: Popović, Lutovac, Ostojić, Vitas, Urošević, Zdjelar, Šćekić, Čolić, Natho, Asano, Sadik.

Mladost: Samčević, Milošević, Šatara, Mićević, Cvetković, Krajišnik, Ješić, Baha, Babić, Jovanović, Radivojević.

1 / 8 Foto: Partizan.rs