FEJSA GLEDAO MESIJEVO IŽIVLJAVANJE: Barselona za kraj iskalila bes na Alavesu (VIDEO)

Primera

Fudbaleri Barselone pobedili su na gostujućem terenu Alaves sa 5:0, u utakmici poslednjeg, 38. kola španske Primere.

Barselona je povela u 24. minutu golom Ansua Fatija, u 34. minutu strelac je bio Lionel Mesi, dok je treći gol postigao Luis Suares u 44. minutu.

Nelson Semedo bio je strelac u 57. minutu, dok je Mesi svoj drugi gol na meču postigao u 75. minutu.

Od 59. minuta je akter bio naš Ljubomir Fejsa, a Leo Mesi je asistencijom za prvi gol postao rekorder po broju dodavanja u jednoj sezoni. Prevazišao je Ćavija, pošto mu je ova asistencija bila 21. u sezoni, legendarni vezista je imao 20 u sezoni 2008-2009.

Barselona je šampionat završila na drugom mestu na tabeli sa 82 boda. Katalonski klub nije osvojio titulu ove sezone tek peti put u poslednjih 13 godina.

Real Madrid osvojio je titulu, a večeras završava sezonu u Primeri utakmicom protiv Leganesa.

Uoči preostalih utakmica poslednjeg kola, Alaves je 15. na tabeli sa 39 bodova.