KRSTOVIĆ NEBESKIM SKOKOM DONEO POBEDU ZVEZDI! Crveno-beli u samom finišu slomili Metalac u Gornjem Milanovcu!

PRIPREME

Crvene zvezda je u drugoj pripremnoj utakmici savladala Metalac u Gornjem Milanovcu sa 1:0 pogotkom Nikole Krstovića u samom finišu meča

Zvezda je od početka meča napadala i pokušavla uglavnom preko Ivanića i Kataija, pokušavala da izgradi opasne napade, ali ozbiljnijih šansi nije bilo.

Zvezda je imala uglavnom polu-prilike, a Metalac je prvi put pripretio u 29. minutu kada je pokušao Desančić.

Gajić, koji je dobio priliku na ovom meču, imao je dosta ofanzivnu ulogu i uz Kataija je nekoliko puta zapretio golu protivnika, ali je Metalac odolevao

Zvezda je nastavila da napada i u drugom poluvremenu ali se Metalac sjajno branio i čuvao nerešen rezultat.

Iako je lopta bila konstantno u nogama crveno-belih, mreža Metalca je nastavila da miruje, sve do 89. minuta.

Nakon nekoliko lepi poteza Nikolića usledio je centaršut Gobeljića, na koji je natrčao Nikola Krstović i loptu glavom posle sjajnog skoka zakucao u mrežu.

Dejan Stanković je za ovaj meč odabrao sledeću postavu:

Borjan, Gajić, Pankov, Milunović, Hajdin, Petrović, Sanogo, Ivanić, Spiridonović, Katai i Tomane.

Od 65. minuta igrali su još Katić, Gobeljić, Degenek, Babić, Jovičić, Vulić, Nikolić, Radulović i Krstović

Tomanea je na poćetku drugog poluvremena zamenio Vukanović, a umesto povređenog Hajdina u 32. minutu ušao je Eraković

Zvezda je golovima Ivanića i Radulovića u prvoj pripremnoj utakmici porazila IMT sa 2:0

Metalac se vratio u Superligu ovog leta.