IGRAČ KOJI JE ZVEZDU ODBIO VIŠE PUTA REŠIO RONALDA I DRUGARE! Nestorovski u nadoknadi doneo pobedu Udinezeu nad Juveom!

SERIJA A

Fudbaleri Juventusa izgubili su večeras na gostujućem terenu od Udinezea sa 1:2, u utakmici 35. kola Serije A i propustili prvu priliku da osvoje novu titulu.

Crno-belima iz Torina je večeras za osvajanje devete uzastopne šampionske titule bila potrebna pobeda u Udinama, ali su pretrpeli peti poraz u ligi.

Juventus je poveo u 42. minutu golom Matejsa de Lihta, a izjednačio je Ilija Nestorovski u 52. minutu. Pobedu Udinezeu doneo je Seko Fofana pogotkom u drugom minutu nadoknade vremena.

Juventus je prvi na tabeli sa 80 bodova, šest više od drugoplasirane Atalante i sedam više od Intera na trećem mestu. Juventusu je za titulu potrebna jedna pobeda u poslednja tri kola.

Udineze je ostvario prvu pobedu protiv Juventusa na domaćem terenu u Seriji A posle 10 godina. Udineze sada ima 10. pobeda u ligi i popeo se na 15. mesto na tabeli sa 39 bodova, sedam više od zone ispadnja.