RONALDO POGODIO 2 PUTA, ALI UZALUD! Lion napravio SENZACIJU u Torinu! Varan jezivim greškama eliminisao Real i Jovića!

liga šampiona

Fudbaleri Liona i Mančester sitija plasirali su se večeras u četvrtfinale Lige šampiona.

Lion je eliminisao Juventus zahvaljujući golu u gostima, a uprkos porazu sa 2:1 u Torinu.

Francuski klub je u prvoj utakmici na svom stadionu pobedio sa 1:0.

Lion je poveo u revanšu golom Memfisa Depaja iz penala, a potom je Kristijano Ronaldo izjednačio takodje iz jedanaesterca.

Pobedu Juventusu, koja nije bila dovoljna za prolaz, doneo je Ronaldo svojim drugim golom.

Mančester siti se plasirao u četvrtfinale posle još jedne pobede nad Real Madridom, rezultatom 2:1, kao i u prvoj utakmici.

Tragičar Reala bio je Rafael Varan, direktan krivac za oba gola Sitija.

Strelci za Siti bili su Rahim Sterling i Gabrijel Žesus, dok je gol za Real dao Karim Benzema.

Srpski fudbaler Luka Jović igrao je za Real od 83. minuta.

Završnica Lige šampiona igraće se u Lisabonu, a utakmice četvrtfinala, polufinala i finala igraće se na jednu utakmicu.

Lion i Mančester siti će se sastati u četvrtfinalu.

1 / 9 Foto: AP/Shaun Botterill

TOK MEČEVA:

Juventus - Lion 2:1

Mančester siti - Real Madrid 2:1

Pogledajte kardinalne greške Varana koje su Real Madrid koštale četvrtfinala Lige šampiona!

Kraj!

Treneri vrše izmene i pokušavaju tako da dođu do promena rezultata. Igra se na sve ili ništa.

Idemo u nadoknadu! Juventusu treba pogodak za prolaz dalje

Majsorija Ronalda u Torinu!

69. minut - GOOOOOOOL! Neverovatan kiks Varana i to drugi na meču, sada to koristi Gabrijel Žezus i praktično rešava pitanje ko prolazi dalje.

60. minut - GOOOOOOOL! Drugi pogodak Ronalda na meču! Drama u Torinu.

46. minut - Počela su druga poluvremena na obe utakmice.

45. minut - Okončana su prva poluvremena na obe utakmice!

43. minut - GOOOOOOL! Ronaldo sa penala vraća Juventus u život!

28. minut - GOOOOOOOOL! Benzema je pogodio glavom na asistenciju Rodriga za egal u Engleskoj!

12. minut - GOOOOOOOL! Lion vodi u Torinu, šok za ''staru damu''! Pogodio je Memfis Depaj ''sa kreča''

9. minut - GOOOOOOOL! Kiks Varana i gol Sterlinga za vođstvo Madriđan!

1. minut - Utakmice su počele!

Na ''repertoaru'' večeras su dva meča.

U prvom snage će odmeriti ekipe Juventusa i Liona u Torinu. Prvi meč okončan je pobedom francuskog tima minimalnim rezultato, a strelac jedinog pogotka bio je Tusar u 31. minutu meča.

U drugom okršaju večeru na Ostrvu koplja će ukrstiti Mančester siti i Real Madrid. Prvi meč u Špnaiji ''građani'' su rešili u svoju korist i slavili posle preokreta sa 2:1. Isko je doveo Madriđane u vođstvo, ali su Žezus i De Brujne doneli potpuni prokret svom timu.