ZVEZDA SAZNALA RIVALE! Šokovi u Ligi šampiona: Ispao Seltik, Legija, Ludogorec, Dinamo prošao na penale!

liga šampiona

Crvena zvezda je saznala protivnike u 3.kolu kvalifikacija za Ligu šampiona

Mogući protivnici srspkog šampiona su Molde, Midtjiland, Dinamo Brest, Ferencvaroš i Omonija.

Večerašnje utakmice donele su pregršt iznenađujućih rezultata.

Iznenađenje večeri viđeno je u Glazgovu.

Seltik je na svom terenu poražen od Ferencvaroša.

Gosti su poveli u golom Sigera u 7.minutu, izjednačio je Kristi u 53, a Nguen je u 75.minutu šokirao domaće i odveo mađarskog predstavnika u narednu rundu

Legija je nakon produžetaka izgubila kući od Omonije, pogotke za kiparski klub postigli su Gomez u 92 iz penala i Santos u 107 minutu.

Najveća drama viđena je u Klužu, gde je Dinamo posle penala izbacio rumunskog predstavnika.

Gosti su poveli golom Gojaka, ali su početkom drugog poluvremena ostali sa igračem manje.

Rumuni su promašili penal, pa potom izjednačili golom Pereire.

Novu prednost "modrima " doneo je Kastrati u 78 minutu ,a izjednačenje Klužu Debeljuh u poslednjem minutu utakmice.

U produžecima nije bilo golova, pa je nakon prave penal drame Dinamo uspeo da se plasira u 3.kolo kavalifikacija za LS.

Iznenađenje je priredio i danski Mitjilend koji je savladao Ludogorec u Bugarskoj rezultatom 2:0