DINAMO SLAVIO NA POLJUDU: Golčina Oršića protiv Hajduka (VIDEO)

hrvatski derbi

Dinamo je u derbiju sa Hajdukom na Poljudu slavio 2:1 u četvrtom kolu hrvatskog fudbalskog prvenstva.

Igralo se bez gledalaca, a Dinamo je u 41. minutu iz prve prave prilike postigao gol, sterlac je bio Lirim Kastrati.

Hajduku je malo falilo da izjednači nekoliko minuta kasnije, ali penal koji je sudija Bebek pokazao je poništen.

U 50. minutu 2:0! Oršić je fantastično ostavio svog čuvara, krenuo s leve strane terena prema sredini i onda neverovatnom bombom potpuno šokirao Posavca i Hajduk!

Imali su i Posavec i Livaković nekoliko odbrana do kraja utakmice, a poslednju je nadu 'bilima' dao Stanko Jurić golom u 88. minutu.

Dinamo je i dalje prvi sa maksimalnim učinkom u četiri kola, a Hajduk je treći sa sedam bodova.