HRVAT DIVLJAO, PRETIO I JURIO SUDIJU PO TERENU: Bilić pocrveneo u novom porazu! (VIDEO)

Premijer liga

Trener fudbalera Vest Bromvič Albiona Slaven Bilić isključen je na poluvremenu premijerligaškog meča sa Evertonom, jer je veoma žustro reagovao kada je u 40. minutu isključen igrač njegovog tima Kiran Gibs.

- Pogledaj faul! Sledeći put će nas ubiti, čulo se kako Bilić govori sudiji.

Nakon što mu je Majk Din pokazao crveni karton, bivši hrvatski selektor se okrenuo uz sočno "ajde u pi..u materinu".

Kada već pominjemo VBA treba pomenuti da na meču sa Evertonom srpski defanzivac Branislav Ivanović, koji je nedavno stigao u klub, nije bio u sastavu.

Vest Brom je poveo u desetom minutu golom Grejdija Diangane, ali je Everton preko Dominika Kalvert-Luina u 31. i Hamesa Rodrigesa u 45. minutu preokrenuo na 2:1.

Sa igračem manje na terenu, Vest Brom je u 47. minutu izjednačio golom Mateusa Pereire, ali je samo sedam minuta kasnije Majkl Kin je doneo novu prednost domaćem timu.

Pobedu Evertonu od 5:2 potvrdio je Kalvert-Luina sa dva nova pogotka, u 62. i 66. minutu.