MANČESTER NE MOŽE BEZ MATIĆA! Novo ČUDO Palasa u sezoni, Milivojević tek sa klupe u igri! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Kristal Palasa pobedili su večeras u gostima Mančester junajted sa 3:1, u utakmici drugog kola Premijer lige.

Palas je upisao i drugu pobedu, dok je Junajted, kojem je ovo bio prvi meč, porazom počeo novu sezonu.

Gostujući tim je poveo već u sedmom minutu golom Androsa Taunzenda, da bi na 2:0 iz ponovljenog penala povisio Vilfed Zaha u 74. minutu.

Doni van de Bek debitovao je za Junajted i odmah je postigao gol, u 80. minutu, ali to nije bilo dovoljno ekipi sa Old Traforda pošto je Zaha pet minuta kasnije potvrdio pobedu Kristal Palasa.

Nemanja Matić nije igrao za Junajted, dok je, na drugoj strani, Luka Milovojević u igru ušao u 88. minutu.

Fudbaleri Junateda u narednom kolu gostuju Brajtonu, dok će Kristal Palas dočekati Everton.