RANĐELOVIĆ POGURAO OLIMPIJAKOS KA LIGI ŠAMPIONA! Kijev na korak od elite, goleada u Norveškoj! VIDEO

PLEJ OF

Odigrane su još tri utakmice plej-ofa kvalifikacija za Ligu šampiona.

Olimpijakos je na svom terenu savladao Omoniju sa 2:0, Dinamo Kijev je trijumfovao u Belgiji protiv Genta sa 2:1, dok su u pravoj goleadi Molde i Ferencvaroš remizirali bilo je 3:3

Olimpijakos je uspeo tek u drugom poluvremenu da slomi otpor ekipe Omonije i na kraju je slavio sa 2:0, što je sasvim solidna prednost pred revanš na Kipru.

Valbuena je u 69. minutu sa bele tačke, posle igranja rukom Lesjaka u svom kaznenom prostoru, doveo Olimpijakos u vođstvo, a konačnih 2:0 postavio je El Arabi u nadoknadi vremena.

Lazar Ranđelović je odigrao poslednjih pola sata u pobedničkoj ekipi i uspeo je da iznudi penal za vodeći gol Olimpijakosa.

Blizu grupne faze Lige šampiona je i kijevski Dinamo, koji je kao gost savladao ekipu Genta u Belgiji sa 2:1.

Suprijaga je u devetom minutu doveo Kijevljane u vođstvo, Klajndest je izjednačio u finišu prvog poluvremena, a konačan rezultat postavio je De Penja u 79. minutu.

Domaći su od 53. minuta igrali sa fudbalerom manje, zbog isključenja Bezusa koji je dobio dva žuta kartona.

U Norveškoj sjajna utakmica.

Ferencvaroš je vodio sa 2:0, domaćin okrenuo na 3:2, agosti izjednačili sa penala u samom finišu meča.

Za domaćine dva gola postigao je Ejkrem , a treći gol postigao je Elingsen, za Mađare strelci su bili Boli, Uzuni i Karatin.

Revanši su za šest dana, kada ćemo saznati ko će u grupnu fazu Lige šampiona.