TRI OD TRI KARAMELA U NOVOJ SEZONI! Everton slavio na teškom gostovanju Palasu: Novi gol Kalverta Luina... VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Evertona upisali su i treću pobedu u novoj sezoni Premijer lige, pošto su danas u gostima bili bolji od Kristal Palasa sa 2:1.

Everton je poveo golom Dominika Kalvert-Luina u desetom minutu, izjednačio je Šejhu Kujate u 26, da bi novu prednost gostima doneo Rišarlison sa penala u 40. minutu.

Ekipa Evertona trenutno je prva na tabeli Premijer lige sa devet bodova, dok je Kristal Palas peti sa šest.

Everton će u narednom kolu dočekati Brajton, dok će Kristal Palas gostovati Čelsiju.