ČELSI BIO NA IVICI DEBAKLA, A ONDA SE SVE OKRENULO! Bilićev Vest Brom imao 3 gola viška, na kraju izvukao samo bod! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Vest Bromviča i Čelsija igrali su večeras u Birmingemu nerešeno 3:3, u trećem kolu Premijer lige.

VBA je ispustio priliku da ostvari prvu pobedu od povratka u Premijer ligu, pošto je na poluvremenu imao tri gola prednosti.

Domaćin je vodio na poluvremenu golovima Kaluma Robinsona u četvrtom i 25. i Kajla Bartlija u 27. minutu.

Prvo je Mejson Maunt dao gol u 54. i potom Kalum Hadson-Odoi u 70. minutu za Čelsi, kome je bod u trećem minutu nadoknade doneo Tami Abraham.

Čelsi ima četiri boda iz tri utakmice, a VBA jedan na početku nove sezone Premijer lige.