SRBIN STRELAC U POBEDI: Fudbaleri Sasuola pobedili Speciju, gol Đuričića! VIDEO

serija a

Fudbaleri Sasuola pobedili su danas na gostujućem terenu Speciju sa 4:1, u utakmici drugog kola italijanskog prvenstva i preuzeli prvo mesto na tabeli.

Sasuolo je poveo u 14. minutu golom srpskog fudbalera Filipa Đuričića, a osam minuta kasnije zbog ofsajda poništen je gol njegovog saigrača Frančeska Kaputa.

Specija je izjednačila pogotkom Andreja Galabinova u 30. minutu, a u 58. minutu ponovo je poništen gol Kaputa i opet zbog ofsajda.

Sasuolo je poveo u 64. minutu golom Domenika Berardija iz jedanaesterca, a dva minuta kasnije strelac je bio i Greguar Defrel. I treći put poništen je gol Kaputa zbog ofsajda, u 69. minutu, a taj igrač ipak je postigao gol u 76. minutu i postavio konačan rezultat.

Sasuolo sada ima četiri boda, a Specija je bez bodova.