KARAMELE SU NEZAUSTAVLJIVE! Everton je na vrhu Premijer lige, proradio Džejms Rodrigez! VIDEO

POKER DOMAĆIH

Fudbaleri Evertona pobedili su danas na svom terenu Brajton sa 4:2, u utakmici četvrtog kola Premijer lige.

Everton je poveo golom Dominika Kalvert-Luina u 16. minutu, izjednačio je Nil Mope u 41, da bi novu prednost domaćem timu doneo Jeri Mina u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

Golovima Hamesa Rodrigesa u 52. i 70. minutu Everton je potvrdio pobedu, a konačan rezultat postavio je Iv Bisuma u 92. minutu.

Everton je prvi na tabeli Premijer lige sa maksimalnih 12 bodova, dok je Brajton sada na 14. poziciji sa tri osvojena boda.

Ekipu Evertona u narednom kolu čeka gradski derbi protiv Liverpula, dok će Brajton gostovati Kristal Palasu.