ČETIRI GOLA LEVANDOVSKOG: Bajern u sudijskoj nadoknadi  slomio Hertu! Bilo je sedam golova (VIDEO)

Bundesliga

ČETIRI GOLA LEVANDOVSKOG: Bajern u sudijskoj nadoknadi slomio Hertu! Bilo je sedam golova (VIDEO)

Fudbaleri Bajerna iz Minhena su kao domaćini pobedili Hertu sa 4:3, u trećem kolu nemačke Bundeslige.

Bajern je poveo golovima Roberta Levandovskog u 40. i 51. minutu, da bi Herta izjednačila pogocima Džona Kordobe u 60. i Mateusa Kunja u 71. minutu.

Levandovski je doneo prednost Bajernu golom u 85. minutu, ali samo tri minuta kasnije Herta je ponovo izjednačila golom Džesika Ngankama u 88. minutu.

Pobedu Bajernu je doneo Levandovski iz penala u drugom minutu sudijske nadoknade.

Posle tri kola Bajern ima dve pobede i jedan poraz, dok je Herta upisala jednu pobedu i dva poraza.

U narednom kolu Bajern će gostovati Arminiji iz Bilefelda, dok će Herta dočekati Študgart.

Ranije danas, Volfsburg i Augsburg odigrali su nerešeno, 0:0.