LUDILO U PREMIJER LIGI: Nakon ŠESTICE Junajtedu Liverpul IZVUKAO SEDMICU! Aston vila DEMOLIRALA šampiona Engleske! VIDEO

DAN ZA GINISA

Neverovatni rezultati dogodili su se na današnjim utakmicama Premijer lige

Nakon što je Mančester junajted demoliran od Totenhama, Liverpul je prošao još gore na gostovanju Aston Vili.

"Redsi" koji su bili veliki favioriti poraženi su sa neverovatnih 7:2

Za samo 39 minuta utakmice protiv Aston Vile je Liverpul primio čak četiri gola.

Utakmica je bila potpuno u znaku mladog, 24-godišnjeg Olija Votkinsa koji je u prvom poluvremenu postigao het-trik.

Za prva dva pogotka Votkins mora da se zahvali Džeku Grilišu koji ga je uposlio u oba navrata, da bi u 33. minutu Mohamed Salah smanjio na podnošljivih 2:1.

Samo dva minuta je to bio aktuelan rezultat, pošto je već nakon sledećeg napada preko Mekgina Vila povisila na 3:1, da bi posle ubacivanja Trezegea Votkins postigao treći gol na utakmici.

U drugom poluvremena nastavak košmara za Liverpul.

Ros Barkli dovodi Vilu u vođstvo od 5:1!

Pet minuta kasnije Mo Salah ublažuje na 5:2, Egipćanin beleži svoj drugi gol u 60. minutu. Do golova stiže i kapiten Vile. Džek Griliš postiže dva gola u razmaku od desetak minuta.

Neverovatnih 7:2 za Aston Vilu