ORLOVI, VIDITE LI OVO? Škoti savladali Češku pred dolazak u Beograd!

LIGA NACIJA

Fudbaleri Škotske su pobedili večeras kao domaćini Češku 1:0, u četvrtom kolu Divizije B Lige nacija.

Jedini gol u meču postigao je Rajan Frejzer u 6. minutu.

Ovo je bio poslednji meč za Škotsku pred utakmicu sa Srbijom, u finalu baraža za Evropsko prvensto, koje će se igrati 12. novembra u Beogradu.

U ostalim utakmicama Divizije B, Izrael je pobedio u gostima Slovačku 3:2. Het trik za preokret Izraela postigao je Eran Zahavi golovima u 68, 76, i 89. minutu. Golove za Slovačku su postigli Marek Hamšik u 16. i Robert Mak u 38. minutu.

Norveška je kao domaćin pobedila Severnu Irsku 1:0, autogolom Stjuarta Dalasa u 68. minutu. Austrija je u gostima pobedila Rumuniju 1:0, golom Alesandra Šopfa u 76. minutu.

Vels je u gostima pobedio Bugarsku 1:0, pogodkom Džonatana Vilijamsa u 85. minutu.