TADIĆ POGODIO U BERGAMU, AJAKSU SAMO BOD Radonjićev Marsej nemoćan protiv Sitija, Jović sa klupe gledao MUKE svog Reala u Nemačkoj

LIGA ŠAMPIONA

Odigrani su svi mečevi prvog dana 2. kola Lige šampiona.

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su danas Olimpik sa 3:0, u drugom kolu Grupe C Lige šampiona.

Strelci u Marseju bili su Feran Tores u 18, Ilkan Gundogan u 76. i Rahim Sterling u 81. minutu.

Siti je zabeležio i drugu pobedu ove sezone u Ligi šampiona, dok Marsej ima poraze u obe utakmice.

Porto je osvojio prve bodova, pobedom nad Olimpijakosom na domaćem terenu rezultatom 2:0.

Golove su dali Fabio Vijeira u 11. i Serdjo Oliveira u 85. minutu.

Siti vodi na tabeli Grupe C sa šest bodova, Porto i Olimpijakos imaju po tri, a Marsej nula.

Mančester siti će u sledećem kolu dočekati Olimpijakos, a Porto ekipu Olimpik Marseja.

Fudbaleri Borusije Menhengladbah i Real Madrida igrali su večeras nerešeno 2:2, u drugom kolu Grupe B Lige šampiona.

Borusija je imala dva pogotka prednosti u Menhengladbahu, a oba gola dao je Markus Tiram, u 33. i 58. minutu.

Real je smanjio rezultat u 87. preko Karima Benzeme, a u trećem minutu nadoknade bod španskom klubu doneo je Kazemiro.

Real Madridu je to prvi bod, posle poraza od Šahtjora u prvom kolu. Borusija je zabeležila drugi remi.

Prethodno su u drugom kolu Šahtjor i Inter igrali nerešeno bez golova.

Šahtjor vodi na tabeli sa četiri boda, Borusija i Inter imaju po dva, a Real Madrid je sa jednim na poslednjem mestu.

Real će u narednom kolu igrati protiv Intera u Madridu, dok će Šahtjor dočekati Borusiju.

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su večeras kao domaćini Salcburg 3:2, u drugom kolu Grupe A Lige šampiona.Golove za Atletiko su postigli Markos Ljorente u 29. i Žoa Feliks u 52. i 85. minutu.

Za Salcburg su strelci bili Dominik Soboslai u 40. i Mergim Beriša u 47. minutu.

Nakon dva kola Atletiko je osvojio četiri boda, dok Salcburg ima jedan bod.

Ranije danas, u istoj grupi, Bajern je u gostima savladao Lokomotivu iz Moskve 2:1.

U narednom kolu Atletiko će gostovati Lokomotivi, dok će Salcburg dočekati Bajern.

Fudbaleri Liverpula su večeras kao domaćini pobedili Mitjilend 2:0, u drugom kolu Grupe D Lige šampiona.

Golove za Liverpul su postigli Diogo Žota u 55. minutu i Mohamed Salah iz penala u drugom minutu sudijske nadoknade.

U drugom meču Grupe D, Atalanta i Ajaks su odigrali nerešeno 2:2.

Poveo je Ajaks golovima srpskog reprezentativca Dušana Tadića iz penala u 30. i Lasine Traorea u 38. minutu.

Izjednačenje Atalanti je doneo Duvan Zapata golovima u 54. i 60. minutu.

Nakon dva kola Liverpul je osvojio šest, Atalanta četiri, Ajaks jedan, dok je Mitjilend bez bodova.

U narednom kolu Liverpul će gostovati Atalanti, dok će Mitjilend dočekati Ajaks.

Kraj!

93. minut - Real je uspeo da izjednači rezultat u nadoknadi vremena preko Kazemira.

92. minut - Salah overava pobedu Liverpula sa penala.

90. minut - Penal za Liverpul!

87. minut - Benzema smanjuje zaostatak Reala z Mehengladbahu.

85. minut - Žoao Feliks ponovo pogađa i donosi prednost Atletiku u Madridu.

85. minut - Serđo Oliveira duplira prednost Porta protiv Olimpijakosa.

81. minut - Sterling postiže treći pogodak za Siti u Francuskoj.

76. minut - Gundogan je duplirao prednost Sitija u Marseju.

60. minut - Drugi pogodak Zapate i Atalanta je izjednačila protiv Ajaksa.

59. minut - Tiram postiže drugi gol protiv Madrida i duplira prednost Mehengladbaha.

55. minut - Liverpul je probio bedem Danaca, gol je postigao Žota.

54. minut - Atalanta smanjuje zaostatak za Ajaksom preko Duvana Zapate.

52. minut - Atletiko je vratio egal protiv Salzbirga golom Feliksa.

47. minut - Salzbirg vodi u Madridu golom Beriše.

46. minut - Počeo je drugi deo igre na svim mečevima.

45. minut - Okončana su poluvremena na utakmicama.

40. minut - Salzburg je izjednačio protiv Atletika u Madridu.

38. minut - Traore duplirao prednost Ajaksa u Bergamu.

33. minut - Tiram šokirao Real u Mehengladbahu.

29. minut - Tadić sa penala pogodio protiv Atalante.

29. minut - Atletiko vodi protiv Salzburga golom Ljorentea.

17. minut - Siti vodi golom Toresa u Marseju!

11. minut - Porto vodi golom Vieire protiv Olimpijakosa.

1. minut - Počele su utakmice u terminu od 21 čas.

Fudbaleri Bajerna su pobedili danas u gostima Lokomotivu iz Moskve 2:1, u drugom kolu Grupe A Lige šampiona.Bajern je poveo golom Leona Gorecke u 14. minutu. Benžamen Pavar je odlično vratio loptu pred gol Lokomotive, a Gorecka je sa šest metara glavom poslao loptu u mrežu.

Lokomotiva je izjednačila pogodkom Antona Mirančuka u 70. minutu. Ze Luis je prošao po desnoj strani, ušao u šesnesterac i proigrao Mirančuka, koji je neometan sa sedam metara pogodio donji levi ugao Bajernovog gola.

Strelac drugog gola za Bajern bio je Džošua Kimih u 79. minutu. On je sa 20 metara uputio precizan šut u desni ugao, i tako doneo pobedu Bajernu u Moskvi.

Nakon dva kola Bajern ima šest bodova, dok je Lokomotiva osvojila jedan poen.

U drugom meču Grupe A, večeras će se sastati Atletiko Madrid i Salcburg.

U narednom kolu Bajern će gostovati Salcburgu, dok će Lokomotiva dočekati Atletiko Madrid.

1 / 5 Foto: EPA/Maxim Shemetov Pool

Fudbaleri Šahtjora i Intera igrali su večeras u Ukrajini nerešeno 0:0, u drugom kolu Grupe B Lige šampiona.

Šahtjor posle remija i pobede nad Real Madridom u prvom kolu ima četiri boda, dok je Inter zabeležio drugi remi.

Borusija Menhengladbah i Real Madrid će se sastati od 21.00 u drugoj utakmici Grupe B.

Šahtjor će u narednom kol dočekati Borusiju, dok će Inter gostovati Realu u Madridu.

Završene su utakmice u Moskvi i Donjecku!

79. minut - GOOL, Bajern je ponovo poveo golom Džošue Kimiha.

70. minut - GOOL, Lokomotiva je izjednačila golom Mirančuka, može li ekipa Marka Nikolića do senzaionalnog boda.

14. minut - GOOL, Bajern je poveo u Moskvi golom Gorecke.

1. minut - Počele su utakmice u Moskvi i Donjecku.

Dve utakmice su na programu u poslepodnevnom terminu.

U Moskvi Lokomotiva dočekuje Bajern, dok će u Donjecku Šahtjor ugostiti Inter.

Lokomotiva - Bajern

Lokomotiva: Giljarme - Živogliadov, Ćorluka, Karkeira Paim, Ribus - Ignjaijev, Magkejev, Mirančuk - Krihovijak, Smolov - Ze Luis.

Bajern: Nojer - Pavar, Zule, Alaba, Ernandez - Kimih, Gorecka - Miler, Toliso, Koman - Levandovski.

Šahtjor - Inter

Šahtjor: Trubin - Dodo, Koholava, Bondar, Kornienko - Marloš, Majkon - Tete, Antonio, Solomon - Dentinjo.

Inter: Handanović - Dambrozio, De Fraj, Bastoni - Hakimi, Barela Brozović, Vidal, Jang - Lukaku, Martinez.

GRUPA A

LOKOMOTIVA - BAJERN

ATLETIKO MADRID -SALCBURG

Nakon remija na gostovanju Salcburgu ekipa srpskog trenera Marka Nikolića dočekuje moćni Bajern. U drugom meču Atletiko nakon katastrofe u Minhenu traži iskupljenje i prve bodove u Ligi šampiona ove sezone.

Utakmica u Moskvi počinje u 18.55h, a u Madridu od 21h

GRUPA B

ŠAHTHJOR - INTER

BORUSIJA - REAL MADRID

Šahtjor nakon senzacionalne pobede u Madridu protiv Reala dočekuje milanski Inter koji je u prvom kolu odigrao samo nerešeno na svom terenu protiv Borusije. Realu je pobeda u Menhengladbahu imperativ nakon iznenađujućeg poraza u prvom kolu.

Utakmica u Ukrajini počinje u 18.55h, a u Nemačkoj od 21h

GRUPA C

MARSEJ - MANČESTER SITI

PORTO - OLIMPIJAKOS

Mančester siti nakon pobede protiv Porta traži nove bodove na gostovanju u Francuskoj dok će domaćin pokušati da iznenadi nakon poraza u Grčkoj protiv Olimpijakosa. Porto ima imperativ pobede protiv grčkog predstavnika ukoliko želi plasman u narednu fazu.

Obe utakmice počinju u 21h.

GRUPA D

ATALANTA - AJAKS

LIVERPUL- MITJILAND

Liverpul je nakon pobede u Amsterdamu veliki favorit protv danskog predstavnika, dok se u Bergamu očekuje parvi spektakl. Ajaks srpskog reprezentativca Dušana Tadića ne sme da izgubi ukoliko želi plasman u osminu finala