POSLE PREOKRETA: Atletik Bilbao bolji od Sevilje, dva gola u poslednjih 15 minuta

Primera

Fudbaleri Atletik Bilbaa pobedili su na svom terenu ekipu Sevilje sa 2:1, u utakmici osmog kola španskog prvenstva.

Fudbaleri Sevilje poveli su golom Jusufa en Nesirija u devetom minutu utakmice, da bi ekipa iz Baskije preokrenula rezultat u drugom poluvremenu golovima Ikera Munjaina u 76. i Ojana Sanseta u 86. minutu.

Bilbao je ovom pobedom došao do 10. mesta na tabeli španske lige sa devet osvojenih bodova, dok se Sevilja nalazi na 14. mestu sa sedam bodova.

U narednom devetom kolu španskog prvenstva ekipa Atletik Bilbaa gostuje Valjadolidu, a Sevilja dočekuje Osasunu.