GOLEADA ZA TRIJUMF SVETACA: Sautempton pobedio Aston Vilu

premijer liga

Fudbaleri Sautemptona pobedili su na gostujućem terenu Aston Vilu sa 4:3, u utakmici sedmog kola Premijer lige.

Sautempton je do 58. minuta stekao četiri gola prednosti, a prvi pogodak postigao je Janik Vestergard u 20. minutu. Posle toga, dvostruki strelac bio je Džejms Vord-Prouz, golovima u 33. i 45. minutu, a gol je postigao i Dani Ings u 58.

Aston Vila je posle toga postigla tri gola. Tajron Mings bio je strelac u 62. minutu, Oli Votkins postigao je gol iz penala u trećem minutu nadoknade vremena, a konačan rezultat postavio je Džek Griliš u sedmom minutu nadoknade vremena.

Sautempton je ostvario četvrtu pobedu i treći je na tabeli sa 13 bodova.

Aston Vila je posle četiri vezane pobede na startu prvenstva pretrpela drugi uzastopni poraz i šesta je na tabeli sa 12 bodova.