SLEPI MIŠEVI DO BODA U NADOKNADI: Remi Valensije i Hetafea posle uzbudljive završnice!

PRIMERA

Fudbaleri Valensije i Hetafea igrali su večeras nerešeno 2:2, u osmom kolu španskog prvenstva.

Utakmicu je obeležila uzbudljiva završinica, a Valensija je do boda došla golom Karlosa Solera iz penala u 10. minutu nadoknade.

Igrači Hetafea su žustro protestovali i dobili veliki broj kartona, a Damjan Suares je isključen.

Valensija je prethodno od 22. minuta imala prednost golom Junusa Muse, ali je od 56. bila sa igračem manje, zbog drugog žutog kartona Tjerija Koreje.

Hetafe je to iskoristio i golovima Kuća Hernandesa u 87. i Anhela u petom minutu nadoknade preokrenuo na gostovanju.

Srpski fudbaleri Uroš Račić igrao je od 59. minuta za Valensiju, a Nemanja Maksimović do 54. za Hetafe.

Hetafe je osmi na tabeli sa 11 bodova, dok Valensija ima tri manje i zauzima 13. mesto.