GOLMAN DAO GOLČINU U 90. MINUTU, PA GA ODMAH PRIMIO SA CENTRA: Nestvarne scene sa utakmice u Španiji obišle svet! VIDEO

ludnica

Španski fudbal veoma često bude u centru pažnje zbog nekih sjajnih ostvarenja, neobičnih poteza veliki majstora ove igre, a sada nam iz tamošnje niže lige stižu nestvarne scene.

Igrali su Vinjaros i Peniskola, gosti su vodili sa 1:0, u toku je bio poslednji minut utakmice, a onda je golman domaćih Karlos Tores rešio da uradi ono što njegove klupske kolege nisu umele.

Pridružio se napadu svog tima, došao do lopte i raspalio po njoj sa nekih dvadesetak metara pravo u donji desni ugao gola. Usledilo je veliko slavlje domaće ekipe, a onda je heroj za tren oka postao tragičar.

Dok se lagano, onako slavljenički, vraćao ka golu nije primetio da su gosti šutnuli direktno sa centra i pogodili. Za veliku pobedu, ali i za priču koja je brzo obišla svet.