IVIĆ SE RADUJE, PAUNOVIĆ TUGUJE: Votford do pobede u 93. minutu, Reding i dalje prvi

Čempionšip

Srpski fudbalski trener Vladimir Ivić je u 10. kolu Čempionšipa sa Votfordom slavio protiv Stouk sitija 3:2 na svom terenu nakon preokreta i velike borbe.

Flečer je već u drugom minutu doneo prednost "potersima", da bi u 28. Tom Kleverli, nekada velika nada Mančester junajteda i Engleske donela izjdednačenje.

U 61. Pedrao sa penala donosi preokret, a u 81. minutu gosti preko Pauela uspevaju da najave odnošenje velikog boda. Međutim, u 93. Ismaila Sar postavlja konačan rezultat.

Preston je iskorisio svoje prilike i sa 3:0 savladao Reding na gostovanju. Možda je Džonson promašio penal na početku drugog poluvremena, ali su Sinkler, Ris i Pots do kraja meča uspeli da se upišu u strelce i nanesu drugi vezani poraz posle sedam pobeda i jedna nerešene utakmice timu našeg trenera Veljka Paunovića.