SVET ZNA DA JE TRAMP POBEDIO! Hit scena obeležila derbi Premijer lige, zbog OVOGA svi su gledali u nebo! FOTO

spektakularno

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su danas u gostima ekipu Evertona sa 3:1, u utakmici osmog kola Premijer lige.

Everton je poveo u 19. minutu golom Bernarda, ali je Junajted potom u razmaku od samo sedam minuta preokrenuo rezultat.

Bruno Fernandeš je prvo izjednačio u 25. minutu, posle centaršuta Luka Šoa, da bi isti igrač doneo pobedu Junajtedu novim pogotkom u 32. minutu.

Pobedu gostujućeg tima potvrdio je Edinson Kavani u 95. minutu, posle asistencije Bruna.

Junajted je upisao treću pobedu na sedam odigranih utakmica i trenutno je na 13. mestu na tabeli Premijer lige sa deset bodova. Na drugoj strani, Everton je vezao i treći poraz u nizu i peti je na tabeli sa 13 osvojenih bodova.

Fudbaleri Junajteda će u narednom kolu dočekati Vest Brom, dok će Everton gostovati Fulamu.

Meč je ipak obeležio transparent na nebu iznad Gudisona koji je posvećen izborima u Americi na kome je pisalo - Svet zna da je Tramp pobedio" zajedno sa heštagom #MAGA koji koriste Trampovi simpatizeri.