URNEBESNO: Biković se OGLASIO posle pobede fudbalera Srbije nad Rusijom (FOTO)

PRATIO JE MEČ NA MARAKANI

Glumac Miloš Biković na interesantan je način prokomentarisao pobedu fudbalera Srbije nad Rusijom 5;0 u poslednjem kolu B divizije Lige nacija.

Glumac, koji ima veliku popularnost kod nas a priznat je i prepoznatljiv i u Rusiji zanimjivom je fotografijom prokomentarisao ishod meča na stadionu Rajko Mitić u Beogradu.

Srbija je povela u 10. minutu posle sjajne solo akcije Nemanje Radonjića. Prošao je po desnoj strani, ušao u sredinu i onda sjajnim udarcem sa oko 20 metara matirao Giljermea.

Na 2:0 rezultat je povećao Luka Jović, koji je glavom iskoristio centaršut Mladenovića. Isti scenario smo videli u finišu prvog poluvremena, kada je rezultat glasio 4:0. U međuvremenu je debitantski gol postigao Dušan Vlahović. Iskoristio je kratko odbijenu loptu i poslao loptu u mrežu.

Sjajnu igru Mladenović je krunisao u 64. minutu kada je dobio loptu od Vlahovića i postavio konačan rezultat.

Mađarska je zauzela prvo mesto u grupi sa 11 bodova i plasirala se u Ligu A.

Iza nje je Rusija sa osam i Srbija i Turska sa po šest bodova.

Srbija je opstala pošto ima više golova u gostima u međusobnim duelima sa Turskom.