URNEBESNE SCENE U RUMUNIJI Trener ODLEPIO zbog primljenog gola u poslednjem minutu: VALJAO SE PO TERENU, SKIDAO, JURIO IGRAČE

HIT

Marijuš Kroitoru, trener rumunskog Botošanija napravio je pravi šou na terenu nakon remija svog tima na gostovanju Sfintulu.

Marijušev tim imao je prednost od 2:1 i delovalo je da će se sa gostovanja vratiti sa tri osvojena boda, međutim, u poslednjem minutu pala je koncentracija u odbrani i Sfintul je postigao gol za remi.

Treneru gostiju to je izuzetno teško palo. Nakon poslednjeg zvižduka sudije u potpunosti je izgubio živce. Prvo je počeo da se valja po terenu od besa, a onda je skinuo majicu, ušao na teren i počeo da juri svoje igrače. Unosio se igračima u facu i grdio ih.