UTAKMICA U SENCI JEZIVE POVREDE : Šalke u nadoknadi vremena ostao bez prve pobede u ligi! VIDEO

BUNDESLIGA

Fudbaleri Augsburga i Šalkea odigrali su nerešeno 2:2, u utakmici 11. kola Bundeslige.

Fudbaleri Augsburga i Šalkea odigrali su danas nerešeno 2:2, u utakmici 11. kola Bundeslige.

Augsburg je poveo u 32. minutu autogolom Suata Serdara, a izjednačio je Benito Raman u 52. minutu. Gosti iz Gelzenkirhena poveli su pogotkom Nasima Buželaba u 61. minutu, a bod Augsburgu doneo je Marko Rihter golom u trećem minutu nadoknade vremena.

Šalke je ostao jedina ekipa bez pobede u Bundesligi ove sezone i poslednji je na tabeli sa četiri boda.

Augsburg ima 13 bodova na 10. mestu na tabeli.

Kasnije igraju Bajer Leverkuzen - Hofenhajm.