BRUKA KARIJERE NAPADAČA BARSE Dali za njega 120 MILIONA evra, a on ne može ni PRAZAN GOL da pogodi! NEVIĐENA BLAMAŽA (VIDEO)

odmah izleteo napolje

Meč 19. kola La Lige između Barselone i Real Sosijedada (2:1) obeležio je neverovatan promašaj napadača katalonskog tima Antoana Grizmana.

Grizman je bio jako loš na ovom meču. U drugom poluvremenu je u razmaku od samo jednog minuta propustio dve sjajne prilike za gol.

Nakon promašaja u 55. minutu navijači Barselone bili su u potpunoj neverici. Dobio je Francuz sjajnu loptu od Albe na dva metra od gola protivnika i umesto da je rutinski zakuca u mrežu Grizman je uspeo da pogodi golmana koji je stajao na svojoj prvoj stativi.

Kumana su očito iznervirali promašaji Francuza, pa je u 66. minutu rešio da ga izvede iz igre.

Podsetimo, Grizman je u Barselonu stigao na leto 2019. godine za 120 miliona evra iz Atletiko Madrida, ali nije opravdao očekivanja navijača, trenera i uprave kluba.