DOKAZAO PONOVO ZAŠTO JE NAJBOLJI NA SVETU: Levandovski golom u 93. minutu doneo pobedu Bajernu nad Leverkuzenom! VIDEO

doktor

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su večeras u Leverkuzenu domaći Bajer sa 2:1, u utakmici 13. kola Bundeslige.

Bajer je poveo u 14. minutu golom Patrika Šika, a zatim je tom igraču u 28. minutu poništen gol zbog ofsajda posle upotrebe VAR tehnologije.

Preokret i pobedu Bajernu doneo je dvostruki strelac Robert Levandovski. On je izjednačio u 43. minutu, a pobedu nemačkom šampionu doneo je golom u trećem minutu nadoknade vremena.

Levandovski je prvi strelac lige sa 17 golova na 12 utakmica.

Posle devete pobede Bajern se vratio na prvo mesto na tabeli sa 30 bodova, dva više od Bajera, koji je večeras pretrpeo prvi poraz u ligi.