ROSONERI NE DAJU VRH! Milan može i bez Ibre, Inter ga u stopu prati: Gradski rivali na čelu Kalča! VIDEO

SERIJA A

Fudbaleri Milana pobedili su Sasuolo u gostima sa 2:1, u 13. kolu Serije A.

Pogotke za Milan postigli su Rafael Leao u 1. i Teo Ernandez u 26 minutu, a počasni za domaćina Berardi u 89. minutu,

Inače Leao je postiigao najbrži gol u istoriji Serije A, on je zatresao mrežu Sasuola već u 7 sekundi.

Milan je prvi na tabeli italijanskog prvenstva sa 31 bodom.

Gradski rival Inter je drugi sa jednim manje, posle današnje pobede nad Specijom sa 2:1.

Golove za Inter postigli su Hakimi u 52 i Lukaku sa penala u 71. minutu, a počasni za goste Pikoli u četvrtom minutu nadoknade vremena.

Benevento je sa 2:0 pobedio ekipu Đenove, dok su Kaljari i Udineze igrali nerešeno 1:1.