LIDS POKAZAO DA IM JE MESTO U PREMIJER LIGI! Arsenal izlazi iz krize, Sautempton remizirao sa Vest Hemom! VIDEO

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Arsenala pobedili su večeras u gostima ekipu Brajtona sa 1:0, u utakmici 16. kola Premijer lige.

Jedini gol na meču postigao je Aleksander Lakazet u 66. minutu.

Arsenal je posle šeste pobede u domaćem šampionatu 13. na tabeli sa 20 bodova, dok je Brajton na 17. poziciji sa sedam bodova manje.

Fudbaleri Lidsa pobedili su u gostima Vest Bromvič Albion sa ubedljivih 5:0, a četiri gola "pala" su u prvom poluvremenu.

Lids je poveo autogolom Romejna Sojersa u devetom minutu, a nakon toga mrežu domaće ekipe pogadjalii su Ezdžan Alioski u 31, Džek Herison u 36. i Rodrigo u 40. minutu.

Tačku na ubedljivu pobedu Lidsa stavio je Rafinja u 72. minutu.

Lids je upisao sedmu pobedu u šampionatu i trenutno je na 11. mestu na tabeli sa 23 boda, dok je Vest Brom pretposlednji sa osam bodova.

Barnli je na svom terenu slavio protiv Šefild junateda sa 1:0, a strelac jedinog pogotka bio je Ben Mi u 32. minutu. Ekipa Barnlija je na 16. mestu sa 16 bodova, dok je Šefild poslednji sa samo dva osvojena boda.

Na utakmici Sautemptona i Vest Hema nije bilo golova. Sautempton je i dalje deveti na tabeli sa 26 bodova, dok je Vest Hem deseti sa tri boda manje.