GOLEADA: Čudesan remi Brajtona i Vulverhemptona! Vulvsi četiri meča bez pobede

premijer liga

Fudbaleri Brajtona i Vulverhemptona odigrali su nerešeno 3:3, u utakmici 17. kola Premijer lige.

Brajton je poveo u 13. minutu golom Arona Konolija, a gosti su posle toga postigli tri gola i preokrenuli. Izjednačio je Romen Sajs u 19. minutu, a Vulverhempton je poveo autogolom Dena Birna u 34. minutu. Dva gola prednosti doneo je Ruben Neves nakon što je bio precizan iz jedanaesterca u 44. minutu.

Brajton je smanjio u 46. minutu golom Memfisa Depaja iz jedanaesterca, a bod domaćima obezbedio je Luis Dank u 70. minutu.

Vulverhempton je u poslednje četiri utakmice osvojio dva boda i zauzima 12. mesto sa 22 boda. Brajton je nastavio niz bez pobede, a posle osmog remija je 17. na tabeli sa 14 bodova.