ZVEZDO, JESI GLEDALA OVO? Juventus slavio u derbiju i naneo prvi poraz Milanu u sezoni! VIDEO

SERIJA A

Fudbaleri Juventusa pobedili su večeras na gostovanju ekipu Milana sa 3:1, u meču 16. kola italijanske Serije A.

Ovo je Milanu prvi poraz u prvenstvu, a na tabeli je zadržao prvo mesto sa 37 bodova, dok je Juventus pobedom došao do četvrtog mesta sa 30 bodova.

Frederiko Kijeza je u 18. minutu postigao prvi gol za crno-bele iz Torina, da bi do kraja prvog poluvremena Milan stigao do izjednačenja golom Davidea Kalabrije u 41. minutu.

U drugom poluvremenu Juventus dolazi do pobede drugim golom Kijeze u 62. i golom Vestona Mekenija u 76. minutu.

Juventus u sledećem kolu dočekuje ekipu Sasosula, dok Milan dočekuje Torino.