POTOPILI PODMORNICU U PRODUŽETKU: Levante u 121. minutu do polufinala Kupa, Barselona bolja od Granade posle preokreta! VIDEO

ŠPANIJA

Fudbaleri Levantea plasirali su se večeras u polufinale Kupa kralja, pošto su na svom terenu nakon produžetaka pobedili Viljareal sa 1:0.

Levante je gol za prolaz dalje postigao u nadoknadi vremena drugog produžetka, a strelac je bio Marti Rožer.

Fudbaleri Barselone plasirali su se večeras u polufinale Kupa kralja, pošto su u gostima posle produžetaka pobedili Granadu sa 5:3.

Golovima Kenedija u 33. i Roberta Soldada u 47. minutu Granada je povela sa 2:0, ali je Barselona u finišu meča uspela da stigne do izjednačenja.

Mrežu Granade je prvo pogodio Antoan Grizman u 88. minutu, da bi Djordi Albe u drugom minutu sudijske nadoknade doneo produžetke svom timu.

U produžecima Barselona je povela golom Grizmana u 100. minutu, da bi samo tri minuta kasnije Granada izjednačila golom Fedea sa penala.

Pobedu Barseloni i prolaz dalje su doneli Frenki De Jong u 108. i Alba u 113. minutu.

Žreb polufinalnih parova će biti održan 5. februara, a mečevi su na programu 10. februara i 3. marta.